| ely20ely a întrebat:

Buna,am nevoie rapid de raspunsuri....am un mose Logitech si din greseala am apasat pe butonul reset de pe spatele lui,si acum nu mai functioneaza,va rog sa imi spuneti ce sa fac, ca sa functioneze.multumesc mult

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Vezi ca recever-ul(ala care il bagi in pc ca sa aiba semnal) are si el un buton de connect. Apasa pe el si pe cel de la mouse iar, si apoi imediat pe cel de la pc. O sa se conecteze singure automat.