| XsupermenX a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor! Am o problema cu laptopul, l-am stins si totul a fost normal, dar dupa cand am incercat sa il reaprind nu a mai mers sad
Baterie are, si am incercat si la mai mult timp dupa stingere si tot nu a functionat sad

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Pai scoate bateria si baga la alimentator, daca nu merge sa nu fie ceva mai nasol, dar in general asta este solutia

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-i bateria si porneste-l cu bateria scoasa, numai la incarcator. Daca porneste, pune si bateria.

| anonyMOUS1998 a răspuns:

Arunca-l pe geam...xD