| Trollerul a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor in legatura cu un iphone 3gs cu jailbreak, cand il conectez la calculator el incarca si imi vede ca aparat foto in my computer, dar cand intru in itunes, copytrans ori ifunbox, nici macar unul dintre ele nu imi vede iphoneul ca sa pot baga muzica si aplicatii pe el? Deci ce sa fac ca macar unul din aceste programe sa imi vada iphoneul?

2 răspunsuri:
| Zahhak a răspuns:

Din ce am inteles. Am extras cele 2 semne adica REPLICA. Sau poate e din cauza jailbreak. Mai bine dai resetarewinking

| Trollerul explică (pentru Zahhak):

100% nu este replica pentru ca am verificat imei-ul si am o droaie de jocuri pe el, abia i'am facut update la ios 5.