| Andreea0803 a întrebat:

Am niste casti, pe ele scrie Rosen ( cred ca e firma) si cred ca sunt prin bluetooth, neavand fir, si nu stiu cum sa le actiez.
Poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Castile tale sunt intr-adevar wireless, dar nu prin tehnologie bluetooth, ci infrarosu (IR). Ar trebui sa existe in pachet un transmitator care, conectat la un pc/laptop sau alt device, prin mufa sau port usb, sa poata facilita comunicarea cu acele casti wireless. Castile folosesc baterii.
http://www.rosenelectronics.com/rosenaccessories-ac3614.htm

| Andreea0803 explică (pentru dannyel86):

Mersii ca m-ai informat!

1 răspuns: