| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna happy.
Am Nokia lumia 920, mi-am descarcat aplicatia Facebook pentru telefon. Dar cand am descarcat, nu am selectat sa imi "faca zgomot" cand imi trimite cineva mesaj pe Facebook, chiar daca aplicatia e inchisa. Cum pot modifica acum? Scria ca voi putea modifica setarile mai tarziu, am cautat la setari, dar nu am gasit..Ma puteti ajuta? Eu vreau sa imi „semnalizeze" cand primesc mesaj.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dezinstalează aplicaţia, apoi instaleaz-o din nou.
Dacă tot nu va merge, îţi recomand să consulţi sfatul unui specialist de la Orange, Vodafone sau Cosmote.
Pa-pa.

| ReusxD a răspuns:

Dă.i unninstall, pe urmă un install si merge din nou.