| Cosmina2021 a întrebat:

Bună... Am o boxa portabila JBL GO am scos-o de la încărcat dar nu mi se stinge becul rosu oare am ținut-o prea mult sau care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

E un bug de la boxa. Asa mi-a facut si mie odata, doar ca a mers normal pana s-a descarcat si am bagat-o iar, totul s-a rezolvat cu al doilea ciclu de incarcare dupa problema.

| Cosmina2021 explică (pentru Mirel4412):

Da la mine nu mai vrea sa pornească deloc... Am scos-o de la încărcat și becul led rosul e aprins și acum de ieri dimineata, chiar nu știu ce sa ii mai fac.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Boxa a ramas pornita, la volum redus.
Opreste, dupa care re-porneste boxa.
Pune si volumul mai ridicat, sa se auda!winking

| Cosmina2021 explică (pentru Bula):

Nu pot sa fac nimic nu merge nici sa o opresc nici sa o pornesc

| Bula a răspuns (pentru Cosmina2021):

Da volumul tare, la maxim!
Daca nu se aude nici atunci nimic, atunci du-l la un electronist priceput.

| darrio2007 a răspuns:

Porneste-o si ar trebui sa se stinga ledul.

| Cosmina2021 explică (pentru darrio2007):

Nu merge sa o pornesc

| darrio2007 a răspuns (pentru Cosmina2021):

E defectă.

| sierra1 a răspuns:

Mai degrabă inseamnă că incararea e incompletă

| gabicoo a răspuns:

Închide-o din butonul on/off. După 15-20 minute o deschizi și vezi dacă s-ar rezolvat problema! Eu cred că nu ai ținut-o suficient la încărcat!

| Cosmina2021 explică (pentru gabicoo):

Toată noaptea a stat la încărcat și nu merge sa o sting apăs degeaba pe butonul de oprire