| HereToHelp123 a întrebat:

Am o cartela pe Telekom si nu gassesc optiunea aia: cand vorbesti cu X si te suna Y,sa nu sune ocupat, ci sa apara ca te suna.Sa te poata suna mai multi deodata cum ar veni.Stiti cumva de unde? big grin

Răspuns Câştigător
| questsoul a răspuns:

Se numeste apel in asteptare si o gasesti in meniul telefonului la setari apeluri.

1 răspuns:
| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

Nu contează ce cartela ai, optiunea respectiva o gasesti in meniul telefonului la setări apeluri la apel in asteptare