| Iulia_Prindii_1997 a întrebat:

Buna, am o curiozitate. Desi o conversatie de pe Facebook stearsa e bun stearsa si asa ramane, nu intra in arhiva, desi asa se zice. Am descarcat copia, cumva imi arata data la care am sters conversatia dar nu si cu cine. Imi apar multe numere urmate de @facebook.com. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

1 răspuns:
| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Conversația nu e păstrată de mine înafara de persoanele cu, care comunici. Sa ziceam că ai un tovarăș iar el șterge conv cu tine, dgb o șterge că tu inca ai conv cu el. Dacă p ștergeți amândoi atunci dispare orice urmă