| anonim_4396 a întrebat:

Am o curiozitate. Nu se poate face nimic in legatura cu lag-ul de pe snap? Am Samsung j5 (2016) si are un lag urat de tot.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Brancardierii a răspuns:

Neah, urmatorul telefon iti recomand sa nu mai fie Samsung... s-a ajuns cand platesti doar brandul iar calitatea lasa de dorit, mai bine iti iei direct Iphone, pe el ai o garantie, dar daca ti se pare prea scump iti recomand cu toata increderea Huawei din gama P, sunt super bune, am si eu un P9 si face zob orice Samsung.

1 răspuns:
| LegoLegolas a răspuns:

Din pacate nu, ai nevoie de putere de procesare pentru acea aplicatie. Poate ajuta daca dezinstalezi din aplicatii care folosesc memoria ram al telefonului.