| Catalina3920 a întrebat:

Am o imprimanta Cannon si vreau sa fac o copie xerox, insa cand o pornesc imi apare E16 sau E1 si E6 nu stiu sigur... Stiti cumva ce fel de erori sunt acestea?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Sunt legate de cartuse din cate imi aduc eu aminte. Nu o mai am... Dar probabil ai reincarcat cartusele si acum nu le mai vede. Ai 2 optiuni: ori le cureti si speri sa le vada pe astea, ori cumperi altele noi (sau macar unul din ele care e defect).