| Anaa939839393 a întrebat:

Am o imprimantă Canon TS3352 si am reumplut pentru prima data cartusul alb-negru, imrpimanta imi arata ca nu mai era cartus, iar acum dupa ce il schimb acel beculeț cum ca nu am cartus inca apare, si cand incerc sa fac o copie alb negru trebuie sa astept, dar pe calculator arata ca cartusul e gol! Ce ar putea fi? Multumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă merge imprimarea, lasă beculețul ăla in pace, să crape de ciudă

| Merry17 a răspuns:

După reîncărcare imprimanta nu mai citește cartușul ca fiind plin...arată nivelul de cerneală doar cartușele originale

| Anaa939839393 explică (pentru Merry17):

Pai si de pe laptop cand incerc sa scot nu mi merge, acum eu ce fac raman numai cu xerox ul care nu il folosesc mai deloc, dar totusi eu am reumplut cartusul nu l am schimbat

| Merry17 a răspuns:

Nu ti au zis cand ti ai reincarcat? Tre sa ai pe imprimanta un buton cu un cerc cu triunghi in el, tine l apasat timp de 10 secunde apoi incearca sa printezi ceva. Sa-mi spui te rog daca a mers