| darkprincesskiss a întrebat:

Am o imprimanta de la Canon care s-a stricat si doresc sa imi achizitionez alta tot de la Canon dar cea noua nu are cablu USB. Stiti daca cablurile USB sunt compatibile la toate modele Canon chiar daca difera putin modelul?

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Https://goo.gl/images/gNF2PT

Asa arata un cablu USB pentru imprimanta, si nu poate fi folosit la altceva decat la o alta imprimanta.
In traducere, poti folosi cablul de la imprimanta stricata, sau orice alt USB de imprimanta. (se numeste: USB 2.0 A-B )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

USB = Universal Serial Bus. Nu numai compatibile intre modelele de imprimant de orice fel dar poti folosi acel USB si la complet altceva...