| dcpsn a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet F2180.Am vrut sa ii schimb cartusele cu altele noi, le-am scos pe cele vechi, le-am bagat pe cele noi insa dupa ce le-am montat mi-am adus aminte ca am uitat sa dau jos folia.Insa unul dintre ele mi s-a blocat si nu il mai pot scoate. straight face Mentionez ca are oarecum alta forma decat a celorlalte, adica este putin mai patratos in capat. Stie cineva cam ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Insista si cu atentie si eventual ceva ascutit forteaza usor si reusesti.Scoate din priza.Cand ai cumparat cartuse nu ai luat cu tine si seria celor vechi? Succes