| AnutsaMicutsa a întrebat:

am o intrebare am un iPod si vreau sa-mi pun muzica si imi spune ca pentru ai pune muzica imi trebuie sa instalez iTunes Setup nu stiti daca costa pentru a instala? Funa plizz!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Itune il downloadezi gratis de pe net de la apple.www.apple.com si cum se deschide pagina ai acolo itune sus undeva prin dreapta dai clik pe el si dupa te descurci.

| vatco a răspuns:

Nu platesti..intri pe apple.com si apoi la itunes dau din stanga download, instalezi si gata, ai acces la ipod.pentru un management mai bun si o utilizare mai usoara poti folosi si winamp, insa trebuie sa ai instalat si itunes.