| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Calculatorul meu a avut foarte multi virusii si am fost nevoita sa sterg anumite chestii si programe din el pentru a nu se agrava. Si cred ca virusii au ajuns si in microsoft office 2003 ca azi am avut nevoie de o prezentare si nu merge sa-l folosesc nimic din office. Am descarcat si dupa net prezentari in ppt dar nici pe alea nu le deschidea.Am descarcat si alte office-uri de ex: ppt 2007 2010 dar acelasi lucru se intampla. Acum daca as instala dupa net un alt windows difeit de cel pe care il am acum[windows xp] mi-ar da si pachetul cu office respectiv adica sa-l instaleze direct windowsul pe care mi l-am ales. Va rog dati-mi sfaturi! trebuie sa fac o prezentare cat mai repede si am nevoie de ppt! Si daca stiti vreau site din ncare pot downoalda windows si pachetul cu office va rog lasati-l aici! Dau funda si celorlalti voturi!

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca reinstalezi windowsul,daca virusul e instalat in E,D, F fi sigur ca o sa ai aceeasi problema daca nu resetezi tot hardul.
e nevoie de mai multe date, da-mi niste poze cu erorile.
uploadeaza-le pe: www.imageshack.us si posteaza linkurile aici.

| Ronaldoo a răspuns:

Http://en.softonic.com/s/free-microsoft-word-2007 ASta e siteul sa til scoti e bun! DAmi trg Funda!;)