| Ciufulici a întrebat:

Buna am o intrebare!
Care este cel mai vizionat videoclip de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Uite aici top 10 cele mai vizionate clipuri de pe youtube http://www.readwriteweb.com/archives/top_10_youtube_videos_of_all_time.php

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Parca era avril lavigne girlfriend

| misterioaѕa a răspuns:

Videoclipul piesei "Baby", interpretată de Justin Bieber, este cel mai vizionat videoclip muzical online din istoria YouTube, cu peste 440 de milioane de vizualizări, se arată în raportul IFPI. funda?

| Kernyng a răspuns:

Cele mai vizionate sunt Lady gag bad romance lady gaga alejandro. justin biember toate melodiile si melodia aeriplanes

| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Din ce am citit cel mai vizionat este baby-justin bieber, iar apoi lady gaga-bad romance. Sper ca te-am ajutat.

| Ciufulici explică:

Sunt revoltat desi cred ca cei mai multi care s-au uitat la acel videoclip au inceput sa-si face la*a dupa mu*a lui Justin Bieber