| mooNcsgo a întrebat:

Am o intrebare despre 2 mouseuri de gaming. Primul este Steelseries Rival, al doilea Razer DeathAdder. Care este un mouse mai bun pentru CS:GO? dau funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Am0Problema a răspuns:

Decat sa-ti iei un DeathAdder ca este aproape 3 mil, mai bine iti iei un razzer abyssus [am si eu, si e bun pentru cs:go] si costa mai putin

| PAOK a răspuns:

Deathadder il am si eu si rup cu el

| Darius_Nasta_1995 a răspuns:

Eu iti recomand razer pentru ca este foarte bun are varul meu si am jucat la el ii merge foarte bine si se misca foarte bine.Depinde cumparati si un mousepad unul bun, pe care, un mouse sa mearga foarte bine.