| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o întrebare.
Există vreo aplicație care poate șterge următori de pe Instagram?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti sa-ti inchizi contul si nu te mai urmareste nimeni.

| timeeacristina a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă nu ai chef să ajuți o persoană, asta nu înseamnă că trebuie să o iei la mișto.
O seară bună!

| Violleta2022 a răspuns (pentru timeeacristina):

Eu ti-am raspuns la modul cel mai serios!
Daca nu doresti sa ai urmaritori, iti poti sterge contul.
Dupa cum ai pus intrebarea, nu putem deduce cu claritate daca doersti sa-i stergi, sau te intrebi de ce dispar urmaritorii.
Dar am sa-ti raspund si la "disparitia urmaritorilor", posibil sa dispara, fiind plictistiti de postarile tale, decid sa se retraga, nemaiurarindu-te.
Nu exista aplicatie care sa-ti steraga urmatorii sau sa ti-i adauge, asta o face fiecare persoana in parte, daca doreste sa te urmareasca, sau decide sa nu te mai urmareasca.

| Gabriela8766 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am si eu o problema. Mereu îmi dispar câte 10 urmaritori pe zi. Am observat si niște persoane blocate în lista și nu le am blocat eu.Am schimbat parola de n ori crezând ca e cineva pe cont.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabriela8766):

Personale blocate in cont sunt cele care te-au blocate ele, tot asa apar si la tine happy
Apai, oamenii cand decid sa nu te mai placa isi muta intersul asupra altora si pe tine te dezprietenesc sau isi scot "urmarirea" din profilul tau.
Evident ca nu ai habar cum functioenaza si tagramul asta.
Instagramul nu-ti sterge pe nimeni, doar oamneiis e "sterg" singuri cand nu vor sa mai vada ceva.
Ori postezi prostii si balarii, ori nu mai esti apreciata si oamenii isi muta intersul, la alte profiluri ami interesante, mai frumoase, mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din câte știu eu, nu există. Poți doar să ștergi unul câte unul.

| CentyLox a răspuns:

Unfollow pe google play. Daca ai IPhone nu stiu happy cauta pe yt