| Vickyy a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu memoria video...Detin un laptop Dell inspiron 5150, cu 512 mb pe Ram, dotat cu o placa video Nvidia GeForce FX Go! 5200.Tot timpul, cand stau la calculator, la un moment dat, daca vreau sa rulez un filmulet sau sa lucrez la ceva anume imi merge cadru cu cadru 1 min. Ce se intampla? Se poate remedia intr-un fel situatia? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Posibil ca in momentul in care te uiti la filmulet el sa fie hd si placa video sa nu suporta mie mi sa intmplat asta daca nu e varianta 1 este a doua adica ai virusi iti recomand nod32 antivirus 4 free trial il gasesti usor pe net scaneaza ff rapid in 30 minute si gaseste tot daca nici asa nu merge ma contactezi ID alexandru2321 funda?:-ss

1 răspuns:
| anotherchild a răspuns:

Probabil ca ai fisiere corupte in Windows sau pc-ul tau e plin de malware - virusi...
Cel mai bine ar fi sa iti reinstalezi Windows-ul dar sa formatezi tot hardul nu doar partitia cu windows-ul! Mult noroc!