| Banners_TheCool_1959 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu pc-ul tableta si toate dispozitivele mele care sunt conectate la wi-fi.De cate ori vreau sa ma conectez la mail imi da un cont de yahoo cu id si parola salvata, chiar daca mi-am schimbat windows-ul acel cont nu dispare, si am observat ca imi apare si pe telefon si tableta.Ce poate fii cauza si daca parolele mele salvate ii apar acelui tip ca si contul lui mie?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti sterge din setari oricare ID si parola salvata, dupa care salvezi pe al tau.

1 răspuns:
| Banners_TheCool_1959 explică:

Stiu ca pot, dar de ce apare?