| TheStranger a întrebat:

am o intrebare in legatura cu placa video.
Am un laptop Asus K50IJ cu:
Graphic Card: Intel GMA X4500MHD
Processor: Intel Pentium Dual-Core Processor T4400
Memory: 3038 MB.

Nu prea merg jocurile pe el din pacate sad, nu stiti ce pot face ca sa mearga jocurile? In afara de cumparat nu stiu ce placa sau chestii de genul.Nu pot descarca vreun update la video sau ceva de genul? Sau sa instalez alt driver sau stiu eu ce? (nu ma pricep deloc)

Daca se poate, va rog din suflet sa-mi da-ti si un site de unde pot descarca tot ce e necesar ca sa mearga jocurile pe el.
Promit ca dau Funda si Vot la toti.

Va Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| catalin188 a răspuns:

In primul rand placa video nu rezista la jocuri noi si mari in al doila ranad procesoru tau este un p4 inpatit in doua
nu ai ce sa faci decat sa ii schimbi laptopul

1 răspuns:
| Shaddar a răspuns:

Placa ta e integrata deci nu prea ai ce face cu ea, iar procesorul e destul de slab.catalin are dreptate, schimba laptopul