| Raysacasual a întrebat:

am o întrebare legată de Facebook, acum 3 zile nu m-am mai putut conecta deoarece mi-a cerut fb ceva cu Securitatea ceva cu numele si sa trimit o poza si încă n-am primit niciun răspuns si cand încerc sa ma conectez imi da asta "We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation" Va rog ajutați ma +ca asa i-a făcut la un băiat din câte stiu si cică i-a închis fb, help

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si ai facut ce ti-au spus? Ajuta-te singur urmand instructiunile primite!

| Raysacasual explică:

Pai au spus ca se uita prin "actele" mele si după imi dau mesaj si aștept acel mesaj de 3 zile. Ce pot sa fac?

| Raysacasual explică:

Da, si am așteptat 3 zile mesajul ca sa ma pot conecta si încă nu l-am primit