| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de messenger (pe Facebook). Sunt pe un grup si oamenii din acei grup au setat o tema cu inimi.Ideea e ca fundalul de pe conversatie este diferit la ei (adica au inimi) dar mie mi se vede negru ca inainte. Stiti cumva de ce?

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Poate ai dark mode activat.

| random1620 a răspuns (pentru Sekim):

Il am. L-am dezactivat si tot nu se vede cum trebuie. Plus ca oamenii de pe grup mi-au zis ca si ei au dark mode si la ei se vede

| Sekim a răspuns (pentru random1620):

Update la aplicatie :? Dark mode din telefon poate ai. Mai seteaza odata dupa update tema aia si vezi.