| Marselina a întrebat:

Am o intrebare legata de telefonul facut de Orange numit Zali. Ce parere aveti despre el sunt interesata sa-l I-au. Dau funda la cel mai bun raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Da, jocul merge. Pe internet nimeni nu poate sa-ti spuna cum se misca un telefon mobil, in general. Depinde ce conexiune folosesti (3G-cartela) sau wi-fi. Depinde de cat de solicitat e site-ul pe care intrii.Dar ca sa intrii sa descarci apliatii, jocuri din google play, nu e problema.

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depinde pentru ce il cumperi, dar e bun pentru utilizare obisnuita. Pentru jocuri, sa nu te astepti la performante mari. Mai bun e Hiro.

| Marselina explică (pentru horia2012):

Mege daca descarc Temple run 2? Iar muzica se auda bine? Asta ma intereseaza pe mine. A si cum se misca pe internet?

| Marselina explică (pentru horia2012):

Multumesc!

| horia2012 a răspuns (pentru Marselina):

Cu placere.

| horia2012 a răspuns (pentru Marselina):

Da, jocul merge. Pe internet nimeni nu poate sa-ti spuna cum se misca un telefon mobil, in general. Depinde ce conexiune folosesti (3G-cartela) sau wi-fi. Depinde de cat de solicitat e site-ul pe care intrii.Dar ca sa intrii sa descarci apliatii, jocuri din google play, nu e problema.

| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns:

E o slabut ca si soft (soft branduit de Orange), nici la capitolul hardware nu exceleaza. Exista posibilitatea sa ai un lag de zile mari, si nu o sa poti rula nicio aplicatie calumea pe el.

| Marselina explică (pentru Emilian_Gavrila_1981):

Deci temple run 2 nu va merge? Si inca ceva muzica se auda bine, iar pe internet merge rapid?