| samara2 a întrebat:

Am o întrebare: mi-am reinstalat Windows-ul şi folosesc ca browser Opera. Am instalat o versiune de la Flash Player dar atunci cand vreau să vizualizez un videoclip sau să joc un joc (on-line) îmi apare "Adobe Flash Player is missing. Click for plug-in." Dacă dau click mă trimite pe site-ul lor şi îmi cere să instalez noua versiune care presupune alegerea tipului de Windows şi a browser-ului folosit. Selectez, după care descarc progrămelul iar când să-l instalez îmi apare "No registered application for this extension." Ştie cineva ce aş putea să fac?

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Alege dupa sistemul tau de operare, esti sigur ca ai Windows pe 64 biti? Depinde si ce windows ai. Inceraca oricum si de aici: http://www.filehippo.com/download_flashplayer_firefox/
Ce windows ai? Xp, Vista, 7? Pe 32 sau 64 biti? Te rog sa-mi dai mai multe detalii despre sistemul tau de operare.

5 răspunsuri:
| samara2 explică (pentru ExpertCompanyGroup):

Păi am încercat. Selectez la Step 1: Windows XP apoi la Step 2: Flash Player 11 for Other Browsers, dau Run şi când să-l instalez îmi apare "No registered application for this extension."

| samara2 explică (pentru ExpertCompanyGroup):

Am Windows XP. L-am descărcat și pe cel de 32 și pe cel de 24. La ambele apare aceeași eroare.

| samara2 explică (pentru ExpertCompanyGroup):

Am downloadat de pe http://www.filehippo.com/download_flashplayer_firefox/ şi merge acum. Mulţumeeesc!

| ExpertCompanyGroup a răspuns (pentru samara2):

Alege dupa sistemul tau de operare, esti sigur ca ai Windows pe 64 biti? Depinde si ce windows ai. Inceraca oricum si de aici: http://www.filehippo.com/download_flashplayer_firefox/
Ce windows ai? Xp, Vista, 7? Pe 32 sau 64 biti? Te rog sa-mi dai mai multe detalii despre sistemul tau de operare.