| NUTREBUIENUME a întrebat:

Am o intrebare. Pe facebook, chiar daca nu ai la prieteni persoana respectiva, iti poate da like la fotografia de profil, sau la cea de coperta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Da, îți poate da, dacă nu ei cont privat. Dar, uneori când ești pe privat, alții îți pot da like doar la copertă. Baftă!

| NUTREBUIENUME explică (pentru Juleuuss):

Pai, cum imi fac profilul NEprivat? laughing)

7 răspunsuri:
| Loveyourself a răspuns:

Nu,n-are cum sa poata da...
Mai poti face si sa nu poata sati vada pozele deloc numai cea de coperta (daca nu esti prieten cu respectivul/respectiva
big grin

| STyL3z a răspuns:

Nu iti poate da like dar ti le poate vedea

| GoodLuck10 a răspuns:

Nu, nu poate daca nu esti prieten cu persoana respectiva, nici la fotografia de profil, nici la cea de coperta. happy

| ByTyger1 a răspuns:

Daca vrei as nu mi iti dea nimeni like la poze decat prieteni tai fa-ti facebookul privat si atunci iti da doar prieteni tai

| DeDoiBani a răspuns:

Nu,nu poate

| CoCoundervibe26 a răspuns:

Depinde, daca ai profilul privat sau nu.