| HelpMePlease343 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru voi...as vrea sa imi spuneti daca se poate toate abonamentele de la orange sau care e ala mai bun cu minute si mesaje ca pe site nu scrie toate abonamentele (de ex am sunat la serviciu clienti si mi-am facut un abonament care nici nu era macar precizat pe site)FUNDAAAAAAAAA...big grin

Răspuns Câştigător
| shnako a răspuns:

Aici ai toate abonamentele standard de la Orange: http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/index.html. Altele, cam numai ei stiu.

Sugestie: suna-i si zi-le ca vrei sa treci la Cosmote ca ofertele lor is prea proaste si vrei sa renunti la abonament, si fi extrem de serios. O sa inceapa sa toarne la oferte pe tine in prostie. Tine-te tare, ca la inceput o sa iti bage balarii. Mie mi-au dat ceva optiune care era 9 euro cu 3 euro :))

1 răspuns: