| Adrian_Sebi_1990 a întrebat:

Am o intrebare sper sa ma puteti ajuta. Ma intereseaza un telefon Live Demo Unit. Intrebarea mea este, se poate decoda sau ii se poate face ceva ca sa poata fi folosit ca un telefon normal? Decodat sau altceva? Si cat m-ar costa. Multumesc.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Din cate stiu eu telefoanele primite ca demo nu au IMEI si antena sa primeasca semnal de la retea.

Sunt sanse destul de mici sa il poti folosi ca telefon "normal".