| cristina_2603 a întrebat:

Am o mare probema si sper sa ma puteti ajuta sad. deci,acum ceva timp,o prietena mi-a trimis un multimess,iar cand am instalat,din greseala am sters messul normal,iar dupa nu mai mergea sa intru deloc pe mess,scriam id si parola bine,dar nu ma lasa sa intru. am sters messul si l-am instalat iar,dar aceeasi problema,ma puteti ajuta? va rog mult! DAU FUNDA, ce fac sa se repare messul? P.S. scuzati categoria, dar este cea mai fregventata happy

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Dezinstaleaza si multi si messengerul. Instaleaza apoi doar yahoo messenger! Succes!

4 răspunsuri:
| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Reinstalează windowsul. happy

| cristina_2603 explică:

Nu stiu sa dezinstalez messul sau multi messul sad

| cristina_2603 explică:

Daca stiti voi, va rog spuneti-mi sad

| cristina_2603 explică:

Mulrtumesc ut pentru sugestii, acum numi ramane decat sa incerc si sa vad daca merge happy