| Biencutza2002 a întrebat:

Am o mare problema. Am luat acum o luna un telefon de la UTOK ( UTOK 450D ) si azi, printr-un accident, i-am spart ecranul. Nu e spart mult, dar ma deranjeaza putin. Intrebarea e : Cat costa inlocuirea / schimbarea ecranului? Caut ceva in Deva. Deci de fapt doua intrebari : Unde pot inlocui ecranul si cat costa? happy Multumesc mult! URGENT! laughing

5 răspunsuri:
| romeliakiss99 a răspuns:

70-100 de lei

| Biencutza2002 explică (pentru romeliakiss99):

Mersi pentru raspuns! Sti ceva in Deva? Cumva? :* happy

| romeliakiss99 a răspuns (pentru Biencutza2002):

Nu straight face. L-ai reparat?

| Biencutza2002 explică (pentru romeliakiss99):

Dap happy am dat 280 pe ecran, pentru ca e incorporat cu display-ulwinking

| romeliakiss99 a răspuns (pentru Biencutza2002):

Pfff! sad Acum bine că l-ar reparat.