| pppaaauuulllaaa a întrebat:

Am o mare problema cu un aparat foto samsung d70.
Am bagat in spatiul de langa usb un incarcator de nokia, iar dupa ce am inchis camera nu s-a mai deschis. Obiectivul nu s-a retras si a ramas normal ca si cum era deschis. Ce as putea face?
Mentionez ca nu am garantie.
Astept raspunsul unei persoane care stie exact ce trebuie facut.
multumesc!

1 răspuns:
| RuscanuDanielVasile1995 a răspuns:

Pentru ca ai bagat un incarcator de telefont e ca si cum ti-ai pune mana la 2. 20 aparatul s-a ars. Daca nu gasesti garantia nu mai ai ce face cu el numai daca te duci la un Sevice si trebuie sa dai multi bani pentru inlocuirea circuitelor arse.Si daca nu vrei sa te duci la Sevice trebuie sa il arunci ca nu mai ai ce face cu el! Gata s-a ars!