| IngeraşVerde a întrebat:

Buna!
Am o mare problema legata de facebook.
Cand intru, scriu adresa si parola CORECT, nu ma duce pe facebook, nu imi apar erori, se sterge parola si adresa si daca incerc din nou aceasta problema se repeta. DECI, sunt nevoita sa schimb mereu parola.

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Verifica sa nu scrii cu majuscule!

| Iulikutzzaa a răspuns:

Da

| HackeD79 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi parola dar s-ar putea sa fie de la PC-u tau sau dai un restart, incearca sa nu schimbi parola si sa te loghezi de mai multe ori, dar la facebook eu personal n-am vazut erorii