| Veeela a întrebat:

Am o mare problema: mi-am cumparat un pc acum ceva timp de la cineva, la inceput a parut ca merge perfect si mergea numai ca aveam ceva probleme cu sunetul: se auzea doar ce ascultam in winap si jocurile. Am reinstalat windowsul dar surpriza nu se mai aude deloc. Precizez ca am instalat toate driverele de sunet posibile si tot nimic. Care ar fi problema, de ce inainte se auzea iar acum nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nimerit driverul bun, sau ai instalat mai multe, ai sunet integrat? daca stii modelul de la placa de baza cauta pe site-ul producatorului driverul audio

| ThinkDifferent a răspuns:

Poate Boxele s-au ars ori ai dezinstalat sunetul.
funda?