| FashionPink3 a întrebat:

Am o mare problema! Tocmai mi-am scapat telefonul in ciorba si nu mai merge sa il incarc. Daca il duc la reparat, credeti ca o sa mearga sa il repare?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Bine ca nu l-ai mancat...

| CPAElites a răspuns:

Il poti repara si singur...

| ihacoswhy a răspuns:

Eu cand l-am scapat in toaleta nu mai mergea deloc, dar dupa i-am scos carcasa si l-am lasat in orez 2-3 zile, iar apoi l-am dus la service sa-i inlocuiasca display-ul(nu geamul!) sau ceva de genul pentru ca avea urme de apa pe dinauntru, dar dupa a mers ok.