| anonim_4396 a întrebat:

AM O MARE PROBLEME CU TELEFONUL, am pus ca si parola acel model cu cercuri, si l-am uitat! Acum imi cere contul google de pe care eram intrata de pe telefon. Si nu-l mai stiu, am incercat sute de variate, nu il stiu. Am inteles, ca daca apeste in acelasi timp butonul de deschidere si volum up si volum down, ar trebui sa-mi apara un meniiu si sa selectez ceva de acolo, si apoi sa-mi mearga. Eu cand fac asta, mi se intampla alt ceva. Imi spune :
"Firmware update
Step 1/2
Unpacking
si... Update failed "
Si un triunghi galben si un semnul exclamarii in el, nu stiu ce sa fac! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Mergi cu telefonul la un magazin specializat Orange, Vodafone sau Cosmote. Specialiştii te vor lămuri în legătură cu această problemă.
Pa-pa.