| Adi_Ivanov_1996 a întrebat:

Am o masina Beko smart blue WMB 61241. Am citit cartea mecanica dar nu intelegi nimic..prea multe chestii..Am vrut ieri sa spal niste prosoape de bumbac, am ales optiunea bumbac, am schimbat unpic timpul (de la 2 ore am dat 1 ora).De aici nu inteleg un lucru..in ce cuva din sertarul de detergent trebuie sa pun detergent solid? 1, 2 sau 3?

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

In primul compartiment se pune detergent doar daca vrei prespalare, in al doilea pui detergent (si peste el pui eventual - calgon, clor, vanish etc), iar in cel de-al treilea pui balsamul de rufe. Numai bine!

1 răspuns:
| greatLOL a răspuns: