| CrisCristea a întrebat:

Am o masina de cusut veche si vreau sa scap de ea. Unde o pot duce?
Am si un ceas smart pentru copii si nu stiu sa- l setez ca sa functioneze. Nu se,, pupa,, cu telefonul si pare ca nu are cartela sim, desi e una noua. Unde sa-l duc ca la un service nu m-au ajutat?
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune le in vanzare pe olx.

| CrisCristea explică (pentru anonim_4396):

Cred ca nu ati inteles- ceasul nu vreau sa-l vand, vreau sa-l setez ca sa-mi localizeze copilul si nu stiu cum.
Multumesc!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CrisCristea):

Am zis de masina de cusut ca intrebarea era am o masina de cusut veche si vreau sa scap de ea, de aceea am zis vinde o pe olx, de ceas trebuie dus la o ceasornicarie care ei stiu cum sa il seteze, sau cauta tutoriale pe Youtube acolo i ti arata ei pas cu pas setarea ceasurilor smart.