| Rozalya2003 a întrebat:

Bună.Am o mică problemă cu difuzorul telefonului, nu se aude nimic la căști, muzica...nu se aude în nici un fel...devine foarte enervant. L.am repornit de câteva ori, a mers câteva minute dar după din nou nu se mai auzea nimic, când vorbesc la telefon..eu nu aud persoana respectivă dar ea mă aude. Ce ar trebuii să fac?

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Dai un hard reset. la un prieten melodiile si video dupa Youtube se auzeau in difuzorul ce vorbesti la tel. ceea ce nu este normal. ma dar hardreset si se aude la dif mare din spate.