| Aniiix a întrebat:

Am o mica problema cu microfonul. Folosesc Windows XP, am incercat in Control Panel-Sounds and Audio Devices-fila Audio-Sound Recording-Volume, dar nu imi apare optiunea "Recording", decat pot "Mic Volume" si "Line Volume". Ce as putea sa fac? Dau funda daca functioneaza! Vreau cat mai multe variante. (Scuzati categoria, nu imi trebuie pentru joc, ci pentru convorbiri pe Skype)

1 răspuns:
| RazvanBaranguta a răspuns:

Trebuie sa verfici daca mufele sunt corect bagate in unitate.
Daca ai o mufa mov, in spate la unitate trebuie sa o adaugi undeva intr-o incapere de culoare mov sau maroniu.
Si trebuie sa mai ai o mufa verde.
Bag-o intr-o incapere verde sau ceva de genu.
Si iti v-a aparea chesia aceea cu Sound.
Dai ok la toate.
Funda?