| VlogDinMers a întrebat:

Am o mica problema la camera unui Sony Ericsson Xperia x10i se vede o pata transparenta de dimensiuni reduse in partea din dreapta atunci cand fac poze/video ....am sters lentila si nimic schimbat.Pot sa schimb/repar camera telefonului, daca da cat ar costa estimativ? PS: Pata a aparut acum putin timp nu am mai avut aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| Vali0n a răspuns:

Da poti sa schimbi deoarece ai primit garantie la el mergi la magazinul de unde l-ai luat si i spui problema ta si ar trebui sa-i faca ceva sa-l repare sau sa schimbe happy funda

1 răspuns:
| Vali0n a răspuns:

In legatura cu mesajul trimis de tine eu nu am putut trimite mesaj inapoi pentru ca sunt junior de reparatia ar putea consta intre 50-100lei