| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o nedumerire... Cineva cu care am mai vorbit pe messenger dar pe care nu il am in lista de prieteni pe Facebook, imi poate vedea story-ul doar daca intra pe profilul meu? Sau ii apare in pagina de noutati story-ul meu din cauza ca am mai vorbit pe messenger? Adica trebuie neaparat sa intre pe profilul meu sa imi poata vedea story-ul? Sau ii poate aparea si in pagina de noutati doar din cauza ca am avut conversatii pe messenger? (repet, nu suntem prieteni pe Facebook. )

2 răspunsuri:
| ValentinGabi a răspuns:

Îi poate apărea la story pe messenger dacă voi doi ați mai vorbit

| AndreeaIoana22 a răspuns (pentru ValentinGabi):

Pai si daca sa spunem ca a sters conversatia de pe messenger. Ii mai apare cumva?