| 99NYC a întrebat:

Am o nelamurire cu castile de iPhone laughing Vreau sa fac cadou cuiva cu iPhone 5s o pereche de casti (pentru ca le-a pierdut); astazi m-am uitat si am vrut sa comand o pereche de alea albe. originale..., numai ca am vazut ca sunt mai multe variante si anume : "Casti Earpods Apple iPhone", "Casti Apple iPhone md827zm/a", la 99 de lei, la 170 lei...si nu stiu care sunt alea bune. Care e treaba cu ele? Cum se numesc castile originale care se livreaza in pachet la iPhone 5s?

1 răspuns:
| DoarStefan a răspuns:

Cele originile de la iPhone 5s sunt Castile Earpods, cel putin eu pe alea le-am primit.
P.S cauta pe net sa vezi ca Earpods=md827zm