| Conseil a întrebat:

Am o nelămurire cu Facebook, imi apare o persoana mereu prima sus unde sunt lista cu oamenii activi, nu am mai vorbit deloc cu persoana aia pe Facebook de foarte mult timp, plus ca nici nu mai suntem prieteni pe Facebook, nu am mai intrat pe profilul acelei persoane sau in conversatie, de ce mereu apare prima desi vorbesc foarte mult cu multe alte persoane?

1 răspuns:
| georgianalavinia156 a răspuns:

Probabil in trecut ai vorbit foarte mult cu persoana respectiva... Eu zic ca ar trebui sa stergi conversatia. Daca nu vrei sa mai vezi acea persoana la activ ai putea sa ii dai si block.In caz ca nu e o persoana importanta.
Funda?