| Seba1998 a întrebat:

Buna am o nelamurire la apeluri. Poate ati patit in cazul apelari catre o companie sa primiti inainte de a apela mesajul "Apelul dvs poate fi inregistrat pentru imbunatatirea calitatii serviciului oferit". Ce inseamna asta mai exact? pentru ce sa fiu inregistrat?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca suni pentru ceva si apoi nu mai recunosti, sa aiba dovada ca ai afirmat acele lucruri.

| K0sti a răspuns:

Pai poate ii injuri si sa poata sa te dea in judecata... unul din motive!