| andradaselegean1265 a întrebat:

Am o pereche de căști bluetooth și la ele o cască merge și alta nu. Adică când le scot din cutia lor o cască merge, se aprinde și se conectează și cealaltă o scot din cutie și nu se aprinde. De ce se întâmplă acest lucru și cum pot să rezolv? Am nevoie de răspuns repede.

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Nu iti garantez o rezolvare, dar trebuie sa stii:
- Daca ai achizitionat niste casti ieftine, sunt sanse ca fiecare casca sa lucreze independent.
Adica fiecare casca sa aiba propriul sistem Bluetooth, iar prin urmare nu le poti folosi pe amandoua deodata.

-Poate fi de asemenea o problema interna, la circuite, etc. Acesta nu poate fi rezolvata, dar poti beneficia de garantie (daca au).

Sper ca am fost de folos.