| Anaa939839393 a întrebat:

Bună! Am o pereche de căști I12 bluetooth 5(airpods fakelaughing si cand conectez castile la telefonul meu Samsung A6, telefonul merge greu in ceea ce priveste internetul, adica se incarca greu orice si dupa ce le deconectez functioneaza normal, se incarca rapid orice. Care ar putea fi cauza? Mentionez ca am doua perechi de casti si am conectat si la alte telefoane si la fel, merge greu. Multumesc!

1 răspuns:
| Skarr a răspuns:

O fi că bateriile alea externe chinezești. De se incarca bateria de la telefon. Pe bune la ce te așteptai de la niște căști wireless de 30 lei.