| Beatrice_Melania_1999 a întrebat:

Am o problema: acum cateva zile mi-am dezinstalat placa audio, dar apoi mi-am instalat-o inapoi. Dupa, daca intru pe Youtube si dau pe un videoclip, imi merge 7 secunde si fara sunet. Nu-mi merge sunetul!
Va rog ajutati-ma daca stiti! puppy dog eyes
*DAU FUNDA!*

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza teamviewer si iti instalez driverele optime pentru calculatorul tau.

| Beatrice_Melania_1999 explică (pentru gelu1970):

Am instalat de mult Teamviewer. Dupa o sa mearga?

| gelu1970 a răspuns (pentru Beatrice_Melania_1999):

Ar trebui sa mearga. de asemenea trebuie optimizat. insa nu vad o problema in ceea ce ti se intampla. eu cred ca da, o sa-ti mearga. daca vrei sa incercam lasa mesaj privat cu id si pass de team sau un id de yahoo in cazul in care nu ai incredere in siguranta mesajelor de pe TPU.

| D3letrix a răspuns:

Fa un windows update. Poate printre update-uri apare si placa audio.