| Arna a întrebat:

Am o problemă: acum o săptămână am pus niște poze din iPhone X în laptop. Pe majoritatea le-am depistat, însă sunt niște poze dintr-o anumită locație care sunt de negăsit, atât în telefon, cât și în laptop. Știe cineva care este problema sau unde aș putea găsi acele poze? Sunt niște poze foarte importante și mi-aș dori din suflet să le găsesc. Dau funda! Vă mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Posibil că sunt stocate în/pe iCloud.

1 răspuns:
| Arna explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da, așa a fost. happy La momentul acela m-am resemnat, dar la câteva luni distanță, am accesat iCloud din întâmplare și erau acolo. Mulțumesc!