| nykol112 a întrebat:

Buna am o problema
am cumparat o pereche de casti cam de o saptamana dar microfonul nu merge si am verificat si pe alte calculatoare ca sa nu zic ca au cv castile si merg numai la calculatorul meu nu merge de la placa audio nu are nimic mufa e bagata bine dar nu merge
P.S nu am primit vreun CD cu driver

1 răspuns:
| ClaudiuSi a răspuns:

Deci, am si eu casti cu microfon si nu imi mergeau dar am descoperit cand am pus webcamu imi mergea si microfonu, deci iti trebuie un webcam la calculator daca ai e bine, sper ca te'am ajutat. Funda?!