| Ivanaaa a întrebat:

Am o problema.Am cumparat samsung s 5230. Dar cand am ajuns acasa nu am putut sa scot capacul ila care sta peste baterie.Fratele meu dupa multe incercari pana la urma a scos capacul dar si-a zgariat degetul. Acum vreau sa-l scot ca sa vad daca are pentru.card,si nu mai potsad. Imi puteti spune cum pot sa deschid capacul? Va rog am nevoie urgent. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

Cum sa nu poti frate, are si un semn pe spate care arata ca trebuie sa prinzi de capac si trebuie sa tragi in jos. dupa aia trebuie sa dai si bateria jos si vei vedea care are loc de card si merge card in el pana la 16 gb.bafta.

1 răspuns:
| domnulgoe a răspuns:

Cu ciocanul.nu e greu, cam la a treia lovitura ar trebui sa se poata scoate capacul.